Skoč na obsahSkoč na navigaci
More pages:

Opening hours

Dnes: Friday 2. December 2022
Městský úřad:
NENÍ ÚŘEDNÍ DEN
Infocentrum, podatelna:
08:00 - 14:00
Občanské průkazy, pasy:
NENÍ ÚŘEDNÍ DEN
Odbor dopravy:
NENÍ ÚŘEDNÍ DEN
Pokladna:
08:00 - 11:00
Centrální spisovna (archiv):
NENÍ ÚŘEDNÍ DEN
Garáže:
07:45 - 13:30 (výjezd do 14:00)
Příští den: Monday 5. December 2022
Městský úřad:
08:00 - 12:00   12:45 - 17:00
Infocentrum, podatelna:
08:00 - 18:00
Občanské průkazy, pasy:
08:00 - 12:00   12:45 - 18:00
Odbor dopravy:
08:00 - 12:00   12:45 - 17:00
Pokladna:
08:00 - 12:00   12:45 - 17:00
Centrální spisovna (archiv):
08:00 - 12:00   13:00 - 17:00
Garáže:
07:45 - 17:30 (výjezd do 18:00)

Kalendář událostí

Nahrávám kalendář...

Kralupy TV

Nahrávám videa...

Content of this page is not available in selected language (en).

Obvody OSPOD

OBVOD Č. 1                                                                                      JANA FRÁNOVÁ

 

Kralupy nad Vltavou – Lobeč: Dobrovského, Dvořákova stezka, Hálkova, Hostivítova, Jeronýmovo nám., Ježkova, Na Baště, Na Skalách, Na Vyhlídce, Nad Lobčí, Nad Skalou, Neklanova, Vojenova.

 

Minice: Anglická, Bezejmenná, Horní, Josefa Spitze, Ke Hřbitovu, Ke Studánce, Kladenská, Minická, Na Žebrech, Na Vršku, Nad Zámkem, Nová, Pod Hřištěm, Pod Svahem, Polní, Příčná, Sadová, Souběžná, Spojovací, V Kopci, Viniční.

 

Kralupy nad Vltavou:  Arbesova, Bořivojova, Erbenova, Fibichova, Grégrova, Husova, Chmelova, Jiráskova, Jungmannova, Kaplířová, Lučební, Na Horkách, Nám. G. Karse, Palackého, Palackého nám., Podřipská, Prokopova, Pod Hájem, Poděbradova, Riegerova, Smetanova, S.K. Neumanna, Sokolská, Tyršova, U Hřbitova, V Zátiší, sídliště V Zátiší.

 

Obce v ORP:  Miřejovice, Lešany, Nelahozeves (Hleďsebe, Podhořany), Postřížín.

 

OBVOD Č. 2                                                                                       EVA IVANOVÁ

 

Kralupy nad Vltavou – Lobeček:  A. Slavíčka, Alšova, Boženy Němcové, Cesta Brigádníků, Dr. E. Beneše, Družstevní, Gagarinova, Hakenova, I. Olbrachta, J. Holuba, J. Hory, J. Wolkera, K. Čapka, Karolíny Světlé, Karsova, Ke Koupališti, Klicperova, Krakovská, Kuzmínova, Kyjevská, Ladova, Lidická, Máchova, Makarenkova, Marie Majerové, Masarykova, Maxima Gorkého, Mezi hřišti, Mostní, Nábřeží J. Rysa, Náměstí J. Seiferta, Náměstí Mládežníků, O. Wichterleho, Okrajová, Předmostí, Raisova, Revoluční, Seifertova, Sídliště, Strachov, Šmeralova, Šrámkova, Štefánikova, Tomáškova, Třebízského, Třída Legií, Tylova, U Dýhárny, U Jeslí, U Parku, U Stadionu, U Transformátoru, U Vodárny, V. Jirsíka, V Pískovně, V Zahrádkách, Varšavská, Ve Starém Lobečku, Veltruská, Vltavská, Vodárenská, Za školou.

 

Obce v ORP:  Všestudy.

 

OBVOD Č. 3                                                                                        VĚRA NYŽNYKOVÁ


Kralupy nad Vltavou
: Čechova, Dvořákova, Dvořákovo nám., Havlíčkova, Hennigsdorfská, Horymírova, Chelčického, Jateční, Jodlova, Komenského nám., Libušina, Na Hrádku, Nádražní, Nerudova, Přemyslova, Rybova, Šafaříkova, Tomkova, Trojanova, U Cukrovaru, V Luhu, Vrchlického, Žižkova, 28. října, sídliště Hůrka.

 

Mikovice:  Česká, K Žebrům, Krátká, Luční, Slunná, Větrná.

 

Minice:  Hybešova, Minická, Na Žebrech, Nad Zámkem, Souběžná, V Kopci, Pražská.

 

Zeměchy

 

Obce v ORP:  Dolany, Úžice, Kopeč, Netřeba.

 

OBVOD Č. 4                                                                                        KRISTÝNA ŠKVÁROVÁ

 

Kralupy nad Vltavou: sídliště Cukrovar

 

MikoviceBudečská stezka, Gen. Klapálka, Jana Palacha, Kmochova, K Cikánce, K Nové silnici, Lidové náměstí, Lutovítova, Mánesova, Masnerova stezka, Mikovická, Mlýnská, Na Cikánce, Na Hrázi, Na Husarce, Na Jáně, Na Minickým kopci, Na Poláčku, Na Staré mlýnské cestě, Na Turské louce, Na Velvarské silnici, Na Záruce, Nad Vsí, Petra Bezruče, Pod Macalákem, Pod Skalkou, Rákosova, Rubešova, Sládkova, Školní, U Křížku, U Sociálního domu, U Studánky, V Hliništi, V Olších, V Rokli, V Růžovém údolí, V Sadech, V Uličce, V Zahradách, V Zahradě, Velvarská, Zborovská.

 

Obce v ORP:  Ledčice, Nová Ves, Nové Ouholice, Staré Ouholice, Vepřek, Veltrusy, Olovnice.

 

OBVOD Č. 5                                                                                        EVA KUTINOVÁ

 

Obce v ORP:  Chvatěruby, Zlončice, Kozomín.

 

OBVOD Č. 6                                                                                        ANETA PODHRÁZSKÁ

 

Obce v ORP:  Dřínov, Zlosyň.

                 

OBVOD Č. 7                                                                                        JANA VRASPÍROVÁ

  

 Obce v ORP: Bukol, Dědibaby, Dušníky, Újezdec.                                                                


OBVOD Č. 8                                                                                        TEREZA VÍTOVÁ

 

  Obce v ORP: Hostín, Křivousy, Vojkovice.

Attachments:

Kam dál na webu města?

To the top