Nahrávám videa...

Závody předškolních dětí (pětiboj)

17. května 2017, 07:54 Ostatní
Tato aktualita je již více než pět let stará, nemusí obsahovat aktuální informace. » Otevřít nejnovější aktuality

Dne 10. 5. 2017 se konaly na sokoláku za slunného jarního odpoledne závody předškoláků.

Celkem se zúčastnilo 39 kluků a holčiček ve věku 3 7 let.

Předškoláci dorazili v doprovodu svých rodičů, ale hned po příchodu na hřiště se jich ujaly cvičitelky a z rodičů se stali přihlížející fanoušci  svých potomků.

Všichni malí závodníci obdrželi obrázková startovní čísla a byli rozděleni do pěti věkových kategorií a v pěti disciplínách se také soutěžilo: běh, skok, hod tenisákem, běh přes překážkovou dráhu a jízda - slalom na kole.

Pro lepší orientaci a přehlednost byla každé věkové skupině přidělena cvičitelka s barevným označením, která své svěřence doprovázela na jednotlivá stanoviště. Závodilo se s velkým nasazením a energií, kterou můžeme my dospěláci dětem v tomto věku jen závidět.

Po vyhodnocení výsledků bylo vyhlášeno pořadí všech dětí v každé kategorii a pomyslní vítězové byli všichni. Každému z dětí byl předán diplom a věcná odměna podle vlastního výběru. Těšíme se na další setkání s malými sportovci na našem sokoláku a na závěr trochu pozměněný slogan: Sportu zdar a sportování dětí obzvlášť.